Termin Lokalizacja Możliwe opcje szkolenia Cena netto Wybierz
13.02 - 16.02.2023 Łódź Pomorska 65 lub zdalnie przez internet. Rozpoczęcie o godz. 9.00
1120.00 zł
Zapisz się
20.03 - 23.03.2023 Łódź Pomorska 65 lub zdalnie przez internet. Rozpoczęcie o godz. 9.00
1120.00 zł
Zapisz się

UWAGA: w  przypadku wyboru formy zdalnej wymagane jest zainstalowanie aplikacji we własnym zakresie.

Wymagana:

Znajomość Adobe Photoshop w stopniu podstawowym.

O tym kursie
Celem szkolenia jest opanowanie programu Adobe Photoshop w stopniu zaawansowanym, a w szczególności grafiki bitmapowej, edycji zdjęć w domenie cyfrowej. Szkolenie polega na omówieniu i prezentacji zagadnień przez trenera (za pomocą rzutnika lub w formie on-line na monitorze). Następnie te same zagadnienia wykonywane są przez kursantów w formie ćwiczeń. Trener pomaga podczas ćwiczeń i jest obecny przez cały czas trwania szkolenia. Trener odpowiada na pytania i w spokojny, rzeczowy sposób pomaga zrozumieć specyfikę pracy w aplikacji. Podczas szkolenia kursanci mają do dyspozycji wysokiej jakości materiały w postaci fontów, zdjęć i materiałów tekstowych potrzebnych do ćwiczeń.
Szkolenie prowadzi trener, który z wykształcenia jest projektantem graficznym od ponad 20. lat. Zajmuje się projektowaniem, tworzeniem publikacji, ilustracją oraz grafiką 3D.

Profil odbiorcy
Szkolenie skierowane jest do osób pragnących poznać dodatkowe narzędzia do edycji fotografii, czyli grafiki rastrowej. Istnieje możliwość kursów dedykowanych, czyli szkoleń wg. konkretnych zagadnień wynikających z potrzeb branży Klienta.

Czego się nauczysz?

Uczestnik szkolenia:

 • Potrafi wykonać retusz i fotomontaż oraz materiał reklamowy wykorzystując zaawansowane narzędzia programu.
 • Szparuje z uwzględnieniem różnych technik.
 • Poznał techniki kompozycji, typografii, projektowania graficznego i współpracy z innymi aplikacjami.
 • Poznał proces bezinwazyjnej pracy na warstwach z wykorzystaniem masek, obiektów wektorowych i filtrów inteligentnych, tworzenia efektów wykorzystywanych w postprodukcji i matte-paintingu.
 • Certyfikat NTG – honorowany na terenie całego kraju
 • Autorskie materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź papierowej
 • Gwarancja jakości szkolenia
 • Materiały szkoleniowe, notatnik, długopis
 • Kontakt z trenerem po szkoleniu
 • Kawa, herbata, słodki poczęstunek 
 • Firma posiada wpis w Urzędzie Miasta Łodzi jako placówka kształcenia ustawicznego.

Firma NT GROUP Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MICROSOFT.
Po szkoleniu możesz podejść do międzynarodowego egzaminu Certiport w naszym Ośrodku Szkoleniowym.

Spółka posiada wpis do ewidencji placówek niepublicznych   Nr ew. ES.VIII.4320-6/p.n./2003 wydany z upoważnienia Prezydenta Miasta Łodzi

 

Zachęcamy firmy do uzyskania możliwości dofinansowania na szkolenia oferowane przez naszą firmę. W obecnej chwili istnieją dwa sposoby dzięki którym możesz uzyskać dofinansowanie.

 • Szkolenia dofinansowane do 80% z funduszy europejskich  - Baza Usług Rozwojowych (BUR). Dofinansowanie dostępne jest dla wszystkich firm zatrudniających średniorocznie do 250 pracowników (maksymalnie średnie przedsiębiorstwo)
 • Szkolenia dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego  - dofinansowanie do 100%. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz kapitału.

Nasi pracownicy pomogą uzyskać dla Twojej firmy dofinansowanie. To naprawdę nie jest trudne. Jeżeli masz pytania  napisz lub zadzwoń do nas.

Zapraszamy!

 

Trener Tomek naszym zdaniem jest jednym z najlepszych trenerów z zakresu grafiki komputerowej z jakim mieliśmy okazję pracować.

Oprócz szkoleń prowadzi własne studio i zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym w programach 2D i 3D. Jako twórca layoutów publikacji oraz ilustracji książkowych współpracuje z wydawnictwami w Irlandii, Hiszpanii, Hong Kongu, Polsce i Izraelu.

Prowadzi kursy z zakresu programów graficznych, projektowania i typografii od 1997 roku. Zajęcia są prowadzone w sposób interaktywny. Oprócz realizacji teoretycznej strony danego programu, zadaje ćwiczenia, które ugruntowują zdobywaną wiedzę. Kursant zapoznaje się z bieżącymi trendami w grafice, ważnymi stronami internetowymi oraz informacjami o branży projektowej.

Przez prawie 18 lat przeszkoliliśmy setki osób w zakresie: Corela, Photoshopa, Indesign-a, Ilustratora. Tomek zawsze otrzymuje najlepsze opinie po szkoleniu. Nie ma osób niezadowolonych są jedynie osoby zachwycone. Jeżeli zależy Ci na szkoleniu profesjonalnym to wybierz to szkolenie i Tomka jako trenera. Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy.

Poniżej certyfikat firmy Adobe potwierdzający kompetencje naszego trenera.

Zapraszamy.

Poniżej przedstawiamy efekt jednego z ćwiczeń, które realizujemy na kursie zaawansowanym. Na kursie wykorzystujemy tylko materiały (zdjęcia i fonty) z otwartą licencją. A w trakcie kursu informujemy gdzie je znaleźć.:)

Gadżety do szkolenia (wybór następuje w procesie zapisu na szkolenie)
Lenovo TAB 4 10 LTE (czarny) - 400zł

System operacyjny   Android 7.0 Nougat.
Wyświetlacz   10,1 cala, 1280 x 800 pikseli.
Procesor   Qualcomm Snapdragon 425, 1.4 GHz.
Pojemność   16 GB.
Pamięć RAM   2 GB.
Modem   LTE.

Microsoft ARC Touch Mouse BT ELG-00006

Towarzysz podróży dla komputera z Windows 10
Smukła, lekka i poręczna mysz Microsoft Arc Mouse idealnie pasuje do dłoni i łatwo mieści się w torbie po złożeniu na płasko. Następna generacja bestselerowej myszy Arc Touch Bluetooth Mouse, mysz Microsoft Arc Mouse, charakteryzuje się licznymi udoskonaleniami, w tym możliwością przewijania tak w pionie, jak i w poziomie. Podłączana przez Bluetooth.

Kompaktowa, lekka i gotowa do podróży
Ultrakompaktową i lekką mysz Microsoft Arc Mouse można zabrać ze sobą wszędzie — nie jest ciężka ani nie ma wymiarów tradycyjnej myszy. Wystarczy złożyć ją na płasko, by zmieściła się w kieszeni lub torbie.

Pendrive 16 GB - 30zł

Pendrive

Opinie
 • Damian, 2021-12-02 16:10:13:
  Ocena

  Bardzo polecam szkolenie.

 • Julka, 2021-06-21 10:35:55:
  Ocena

  Program kursu był bardzo ciekawy, Pan Tomasz poprowadził go w sposób interesujący, tłumacząc wszystkie funkcje i zakamarki programu, dostosowując tępo do możliwości i umiejętności kursantów oraz do charakterystyki szkolenia online. Zdecydowanie polecam

 • Staszek, 2021-02-04 15:24:21:
  Ocena

  Świetnie zorganizowane szkolenie. Dobór zagadnień, przebieg szkolenia bardzo dobrze przygotowany. Prowadzący ma przyjazne podejście do uczestników, nawiązuje z nimi relacje i pomaga w trudnościach.

 • Gosia, 2021-02-04 14:59:02:
  Ocena

  Bardzo interesujący sposób prowadzenia szkolenia.

 • Ewa, 2021-02-04 14:57:50:
  Ocena

  Bardzo interesujący sposób prowadzenia szkolenia.

 • Adam, 2021-02-04 14:57:32:
  Ocena

  Wiedza i umiejętności trenera na poziomie przewyższającym wskazaną skalę ocen.

Dodaj opinie
Czas trwania (dni / godziny dydaktyczne): 4 d,16 h
Poziom trudności
Język Polski,
Język materiałów Polski,
Prowadzący Wykształcony grafik, z 20 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie grafiki komputerowej,
Możliwe opcje szkolenia