Znajomość Photoshopa na poziomie zaawansowanym po naszym kursie to swobodne stosowanie niezwykłego narzędzia jakim jest PS. Ćwiczenia związane z tzw. matte painting to złożone fotomontaże i kompozycje wykorzystujące elementy z różnych fotografii.

Omówienie podstaw kompozycji i projektowania graficznego pozwala na tworzenie zaawansowanych prac reklamowych.

Trener w postaci wykładu popartego multimediami prezentuje część teoretyczną dotyczącą danej części szkolenia, a następnie kursanci wykonują ćwiczenia. W trakcie szkolenia wykorzystywany jest profesjonalny materiał zdjęciowy przygotowany przez trenera.

 • Certyfikat NTG – honorowany na terenie całego kraju
 • Autorskie materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź papierowej
 • Gwarancja jakości szkolenia
 • Materiały szkoleniowe, notatnik, długopis
 • Kontakt z trenerem po szkoleniu
 • Kawa, herbata, słodki poczęstunek 
 • Firma posiada wpis w Urzędzie Miasta Łodzi jako placówka kształcenia ustawicznego.

Firma NT GROUP Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MICROSOFT.
Po szkoleniu możesz podejść do międzynarodowego egzaminu Certiport w naszym Ośrodku Szkoleniowym.

Spółka posiada wpis do ewidencji placówek niepublicznych   Nr ew. ES.VIII.4320-6/p.n./2003 wydany z upoważnienia Prezydenta Miasta Łodzi

 

Zachęcamy firmy do uzyskania możliwości dofinansowania na szkolenia oferowane przez naszą firmę. W obecnej chwili istnieją dwa sposoby dzięki którym możesz uzyskać dofinansowanie.

 • Szkolenia dofinansowane do 80% z funduszy europejskich  - Baza Usług Rozwojowych (BUR). Dofinansowanie dostępne jest dla wszystkich firm zatrudniających średniorocznie do 250 pracowników (maksymalnie średnie przedsiębiorstwo)
 • Szkolenia dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego  - dofinansowanie do 100%. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz kapitału.

Nasi pracownicy pomogą uzyskać dla Twojej firmy dofinansowanie. To naprawdę nie jest trudne. Jeżeli masz pytania  napisz lub zadzwoń do nas.

Zapraszamy!

 

Trener Tomek naszym zdaniem jest jednym z najlepszych trenerów z zakresu grafiki komputerowej z jakim mieliśmy okazję pracować.

Oprócz szkoleń prowadzi własne studio i zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym w programach 2D i 3D. Jako twórca layoutów publikacji oraz ilustracji książkowych współpracuje z wydawnictwami w Irlandii, Hiszpanii, Hong Kongu, Polsce i Izraelu.

Prowadzi kursy z zakresu programów graficznych, projektowania i typografii od 1997 roku. Zajęcia są prowadzone w sposób interaktywny. Oprócz realizacji teoretycznej strony danego programu, zadaje ćwiczenia, które ugruntowują zdobywaną wiedzę. Kursant zapoznaje się z bieżącymi trendami w grafice, ważnymi stronami internetowymi oraz informacjami o branży projektowej.

Przez prawie 18 lat przeszkoliliśmy setki osób w zakresie: Corela, Photoshopa, Indesign-a, Ilustratora. Tomek zawsze otrzymuje najlepsze opinie po szkoleniu. Nie ma osób niezadowolonych są jedynie osoby zachwycone. Jeżeli zależy Ci na szkoleniu profesjonalnym to wybierz to szkolenie i Tomka jako trenera. Satysfakcja gwarantowana, albo zwrot pieniędzy.

Poniżej certyfikat firmy Adobe potwierdzający kompetencje naszego trenera.

Zapraszamy.

Opinie
 • Julka, 2021-06-21 10:35:55:
  Ocena

  Program kursu był bardzo ciekawy, Pan Tomasz poprowadził go w sposób interesujący, tłumacząc wszystkie funkcje i zakamarki programu, dostosowując tępo do możliwości i umiejętności kursantów oraz do charakterystyki szkolenia online. Zdecydowanie polecam

 • Staszek, 2021-02-04 15:24:21:
  Ocena

  Świetnie zorganizowane szkolenie. Dobór zagadnień, przebieg szkolenia bardzo dobrze przygotowany. Prowadzący ma przyjazne podejście do uczestników, nawiązuje z nimi relacje i pomaga w trudnościach.

 • Gosia, 2021-02-04 14:59:02:
  Ocena

  Bardzo interesujący sposób prowadzenia szkolenia.

 • Ewa, 2021-02-04 14:57:50:
  Ocena

  Bardzo interesujący sposób prowadzenia szkolenia.

 • Adam, 2021-02-04 14:57:32:
  Ocena

  Wiedza i umiejętności trenera na poziomie przewyższającym wskazaną skalę ocen.

Dodaj opinie
Cena netto
960.00 zł
Czas trwania: 4 d,16 h
Poziom trudności
Język Polski,
Język materiałów Polski,
Prowadzący Wykształcony grafik, z 20 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie grafiki komputerowej,
Możliwe opcje szkolenia