FAQ

Często zadawane pytania.

Często zadawane pytania

Różnią się tylko lokalizacją bo są „umieszczone” na naszej specjalnie do tego stworzonej platformie „Distance Learning”. Poza tym szkolenia zdalne są tak samo wartościowe, mają ten sam zakres wiedzy i dają możliwość podobnej interakcji z trenerem i innymi kursantami co szkolenia stacjonarne. Naszym zdaniem ze względu na wygodę i możliwość unikania zagrożeń związanych z covidem zdalne szkolenia staną się ważną częścią rynku profesjonalnych szkoleń.

Nie, sprzęt szkoleniowy zapewnia NTG.

Tak. Nasza firma od ponad 10 lat zajmuje się tematyką ochrony danych osobowych. Przygotujemy Twoją firmę do nowych przepisów.

Po szkoleniu każdy kursant otrzymuje certyfikat honorowany na terenie Polski. W przypadku szkoleń certyfikowanych przez producentów (np. Microsoft), certyfikat jest honorowany na całym świecie.

Tak. 1 godzina za darmo po zaopatrzeniu się w bezpłatny bilet z parkomatu. Każda kolejna godzina 2 zł. 

Nasza firma prowadzi szkolenia na terenie Polski oraz poza granicami. Dysponujemy niezbędnymi narzędziami do profesjonalnego zorganizowania szkolenia w Twojej siedzibie zaczynając od nowej floty samochodowej poprzez nowoczesne laptopy dla każdego uczestnika szkolenia, projektora multimedialnego skończywszy na materiałach szkoleniowych i certyfikatach dla uczestników szkolenia,

Nie martw się. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami pozwalającymi dopasować poziom szkolenia do Twoich umiejętności. 

Standardowo na zakończenie szkolenia nie jest przewidziany egzamin. Na specjalne życzenie możemy przeprowadzić egzamin wewnętrzny. Istnieje możliwość przeprowadzenia międzynarodowego egzaminu np. Certiport, ECDL lub Pearson Vue. Nasza firma jest autoryzowanym centrum testowym w/w firm.