Microsoft wycofuje certyfikat SAM

Informujemy, że firma Microsoft od 1.07.2021 wycofuje się z wystawiania własnego certyfikatu po zakończonym audycie. Audyty nadal są zgłaszane do firmy Microsoft i poza brakiem certyfikatu Microsoft nic się nie zmienia w programie.
2021-07-01

Zaproszenie LP

Zapraszamy na bezpłatne webinarium dla Lasów Państwowych pt: Audyt legalności oprogramowania w Lasach Państwowych.
2021-03-15

Harmonogram egzaminów Pearson VUE i KRYTERION

Zbliża się nowy rok, a wraz z nim nowe wyzwania. Dla tych z Państwa, dla których wyzwanie będzie polegało na zdaniu egzaminu udostępnianego przez jednego z naszych biznesowych partnerów: Pearson VUE lub KRYTERION mamy ważną informację: od nowego roku będzie ustalony nowy harmonogram egzaminów .Szczegóły dostępne na naszej stronie w sekcji "Egzaminy".
2020-12-18

Współpraca z Kryterion

Do grupy naszych partnerów, z którymi realizujemy dla Państwa profesjonalne egzaminy dołączył nowy podmiot: Kryterion. Z rozwiązań proponowanych przez Kryterion skorzystał między innymi Google i LinkedIn co samo w sobie jest pozytywną rekomendacją dlatego cieszymy się, że działamy z najlepszymi.
2020-11-23

Voucher na szkolenie 2020 - 2021

"Voucher na szkolenie" to możliwość efektywnego wykorzystanie tegorocznego budżetu. Koniec roku to gorący okres dla firm, ale szkolenie pracowników, na które nie ma teraz czasu, ale są pieniądze może się okazać priorytetem już w styczniu kiedy będzie czas, ale nie będzie jeszcze pieniędzy...
2020-10-04

MS Teams dla rodziców

Ponieważ prowadząc szklenia z MS Teams dla nauczycieli dostaliśmy od nich wiele sygnałów, że również rodzice potrzebują pomocy w kwestii płynnego posługiwania się tym programem wprowadziliśmy szkolenie „MS Teams dla rodziców”. Jest to nasze najtańsze szkolenie bo sami jesteśmy rodzicami i nie możemy pozwolić żeby jajko było mądrzejsze od kury ;)
2020-08-24

Nowa siedziba

Miło nam poinformować, że począwszy od 10 maja nowa siedziba naszej firmy znajdować się będzie w Łodzi na ul. Pomorskiej 65. Więcej przestrzeni, bardziej słonecznie, ale wciąż z tym samym sprawdzonym zespołem. Teraz zapraszamy na nasze szkolenia w ramach Distance Learning, a gdy świat wróci do normy również na szkolenia stacjonarne.
2020-05-04

To działa

4 tygodnie i około 280 kursantów! Wszystko dzięki platformie Distance Learning. Czarnym koniem jest kurs dla nauczycieli "MS Teams. Praca w szkole". Dzięki niemu nauczyciele błyskawicznie opanowali to darmowe dla szkół narzędzie od Microsoft zapewniające komfortowe warunki do prowadzenia zdalnych klas. Zainteresowanie budzi też blokowy system nauki Excela. Świetna spawa by się szybko podszkolić z wybranego obszaru wiedzy. Dziękujemy klientom za zaufanie, a naszym pracownikom za... poświęcenie.
2020-04-09

Dla nauczycieli realizujących zdalną naukę

Nowy, szybki i tani kurs prowadzony przez trenera Microsoftu, który nauczy obsługiwać program MS Teams. Program oferuje: wideokonferencje, rozmowy głosowe, czaty grupowe z uczniami, udostępnianie materiałów szkoleniowych i inne. Tylko 4 godziny kursu. Naprawdę warto.
2020-03-25

Zmieniliśmy tryb stacjonarny na zdalny

Sprawa koronawirusa wymusiła na wielu firmach zmianę podejścia do szkoleń swoich pracowników. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów jak również w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników uruchomiliśmy innowacyjną usługę Distance Learning umożliwiającą bezproblemowe przeprowadzanie szkoleń na odległość.
2020-03-16

AUDYT PSD2

Zamów audyt PSD2 dla swojego banku.
2019-06-28

Teraz 3 szanse w cenie jednej na zdanie egzaminu Microsoft

Chcesz zdać egzamin Microsoft? Teraz masz 3 podejścia w cenie jednego! Egzaminy Certify with Confidence daje Ci trzy szanse na zdanie egzaminu certyfikacyjnego. Jeśli za pierwszym razem Ci się nie uda, nie martw się. Po prostu szlifuj swoje umiejętności i powtórz je jeszcze dwa razy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
2019-02-20

Audyty dofinansowany

Już dzisiaj Twoja firma może otrzymać dofinansowanie do audytu w wysokości do 80%.
2018-09-04

Szukamy pracowników Trener IT

Szukasz pracy w firmie z wieloletnim doświadczeniem? Chcesz dołączyć do młodego ambitnego zespołu? Mamy dla Ciebie propozycje pracy!
2018-07-30

Myślisz o szkoleniach? Dołącz do nas.

Chcielibyśmy się podzielić z Państwem opinią jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie od jednego z wiodących przedsiębiorstw w Polsce z branży energetycznej. :)
2016-08-05

Szkolenie za 1 zł.

Kup: Audyt legalności lub Audyt bezpieczeństwa za minimum 5990 zł, a autoryzowane szkolenie Microsoft z zakresu Windows Server 2012 dostaniesz za 1 zł.
2016-08-03