Licencje

Ponieważ cenimy indywidualne podejście do każdego klienta dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo i opiekuna, który będzie Ci towarzyszył przez cały proces zakupowy i pozakupowy.

Nasz doświadczony zespół zaproponuje licencje, które spełnią Twoje konkretne wymagania. Opierając się na Twoich potrzebach biznesowych, budżecie i planach rozwoju, dostarczymy spersonalizowane rozwiązania, które najlepiej pasują do Twojej firmy.

Twój opiekun odpowie  na wszystkie Twoje pytania, wyjaśni szczegóły licencjonowania i pomoże dokonać najlepszego wyboru. Dzięki naszemu indywidualnemu doradztwu, możesz mieć pewność, że otrzymasz licencje, które są dokładnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Ponadto, po zakupie, Twój opiekun będzie śledzić postęp realizacji zamówienia i zadba o szybką i bezproblemową dostawę licencji. Możesz mieć pewność, że zawsze masz wsparcie i pomoc, gdy tylko jej potrzebujesz.

U nas nie jesteś tylko kolejnym klientem – stawiamy na długoterminową relację opartą na zaufaniu i satysfakcji. Dlatego dbamy o to, abyś czuł się pewny i zadowolony z zakupu licencji u nas.

Skorzystaj z naszego indywidualnego doradztwa i opieki, aby mieć pewność, że dokonujesz właściwego wyboru i otrzymujesz najlepsze rozwiązania licencyjne dla Twojej firmy. Zapraszamy.

Wybierz kategorię

Nasi Klienci

Formularz kontaktowy

NT GROUP Systemy
Informatyczne Sp. z o.o.

ul. Pomorska 65, III piętro.
90-218 Łódź

Dział rozwiązań IT
Sekretariat: 42 655-33-77

605 072 700 Piotr
503 141 093 Stanisław
607 033 279 Marcin

Zadzwoń do nas. Będzie nam bardzo miło odpowiedzieć na Twoje pytania. Nasz zespół chętnie Ci pomoże.

Możesz skorzystać również z formularza. Zostaw nam wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Zapraszamy.