Dofinansowanie szkoleń z KFS 2024 do 100%! Pomagamy we wnioskowaniu.

 

Czy wiesz, że masz szansę na dofinansowanie do szkoleń dzięki Krajowemu Funduszowi Szkoleniowemu 2024? To znaczy, że możesz zdobyć nowe umiejętności bez większego obciążenia finansowego!

Jeśli myślisz o podnoszeniu kwalifikacji swoich pracowników, ale nie masz wystarczających środków na szkolenie, nie martw się! KFS 2024 może Ci pomóc. Możesz otrzymać wsparcie finansowe, które pomoże Ci realizować swoje cele i rozwijać się zawodowo.

Dzięki dofinansowaniu możesz uczęszczać na kursy, szkolenia, czy warsztaty związane z Twoją branżą lub obszarem zainteresowań. Bez względu na to, czy chcesz zdobyć nowe umiejętności, awansować zawodowo czy po prostu poszerzyć swoją wiedzę – KFS 2024 stoi na straży Twojego rozwoju.

Nie czekaj! Pomożemy w wypełnieniu wniosków. Nabór na szkolenia w zależności od województwa zakończy się z końcem lutego 2024.

 

KFS 2024

Jesteś zainteresowany uzyskaniem dofinasowania dla Twoich pracowników? Skontaktuj sie z nami lub wypełnij formularz.

Informacje ogólne o KFS 2024

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej w ramach dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2024, możesz pozyskać od 80 do 100% dofinansowania.

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to środki finansowe, którymi dysponują powiatowe urzędy pracy przeznaczone na dofinansowanie kształcenia pracowników i pracodawców, którzy potrzebują podniesienia kwalifikacji lub nabycia nowych umiejętności.

Dofinansowanie mogą pozyskać nawet duże firmy.

Priorytety wydatkowania środków KFS w 2024 r.:

 1. wsparcie kształcenia ustawicznego w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy;
 2. wsparcie kształcenia ustawicznego w zidentyfikowanych w danym powiecie lub województwie zawodach deficytowych;
 3. wsparcie kształcenia ustawicznego osób powracających na rynek pracy po przerwie związanej ze sprawowaniem opieki nad dzieckiem oraz osób będących członkami rodzin wielodzietnych;
 4. wsparcie kształcenia ustawicznego w zakresie umiejętności cyfrowych;
 5. wsparcie kształcenia ustawicznego osób pracujących w branży motoryzacyjnej;
 6. wsparcie kształcenia ustawicznego osób po 45 roku życia;
 7. wsparcie kształcenia ustawicznego skierowane do pracodawców zatrudniających cudzoziemców;
 8. wsparcie kształcenia ustawicznego w zakresie zarządzania finansami i zapobieganie sytuacjom kryzysowym w przedsiębiorstwach.

Nasi specjaliści pomogą w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie, oraz doradzą w kwestii dobrania optymalnego planu szkoleniowego z zakresu szkoleń ofertowanych przez NTG.

Każde nasze szkolenie to zysk dla firmy, ale nie każde to wydatek. A to wszystko za sprawą możliwości uzyskania dofinansowania w ramach KFS do 100% wartości szkolenia!

A najlepsza wiadomość jest taka, że w każdej chwili możecie Państwo skorzystać z porady naszych ekspertów, którzy pomogą uzyskać dofinansowanie. Wystarczy tylko skontaktować się z nami. Możliwość dofinansowania dotyczy firm, samorządów i jednostki sektora publicznego, które zatrudniają pracowników w oparciu o umowę o pracę (również na niepełny etat). Co roku z budżetu państwa są przeznaczane olbrzymie pieniądze na szkolenia pracowników.

Od kiedy można starać się o dofinansowanie KFS?

Co roku w styczniu firmy będą mogły ubiegać się o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na wsparcie szkoleń i kursów dla pracowników, którzy potrzebują podniesienia kwalifikacji lub nowych kompetencji.

Kto może się starać o środki z KFS?

O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia (…), czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę ( w tym na niepełny etat).

Wielkość wsparcia w KFS?

80% kosztów kształcenia ustawicznego, ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika,

100% kosztów kształcenia ustawicznego – w przypadku mikroprzedsiębiorcy (do 10 osób zatrudnionych) – ale nie więcej niż do wysokości 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku na jednego uczestnika.
 

Terminy naborów

Aktualne terminy naborów KFS są publikowane na stronach Powiatowych Urzędów Pracy właściwych dla danego regionu w którym przedsiębiorca prowadzi działalność gospodarczą.

Dlaczego warto wybrać nas do realizacji szkoleń?

 • Posiadamy certyfikat jakości SUS 2.0 – gwarancja jakości oferowanych przez nas usług,
 • Autoryzowany partner oraz Autoryzowany Ośrodek Szkoleniowy firmy Microsoft
 • Wpis do ewidencji placówek niepublicznych
 • 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń twardych i miękkich
 • Tysiące zadowolonych Klientów
 • Wysoce wyspecjalizowana kadra szkoleniowa (certyfikaty MCT, MOS Expert)
 • Elastyczność podczas realizacji szkoleń
 • Realizacja szkoleń w siedzibie Klienta oraz zdalnie przez Internet
 • Specjalizujemy się w szkoleniach dostosowanych do potrzeb Klienta – szytych na miarę.

Zapraszamy. >FORMULARZ<

Pozyskane środki w poprzednich latach

W roku 2018 pozyskaliśmy ok 650 000 zł dla naszych Klientów

W roku 2020 pozyskaliśmy ok 200 000 zł dla naszych Klientów

W roku 2022 pozyskaliśmy ok 300 000 zł dla naszych Klientów

W roku 2019 pozyskaliśmy ok 800 000 zł dla naszych Klientów

W roku 2021 pozyskaliśmy ok 450 000 zł dla naszych Klientów

W roku 2023 pozyskaliśmy ok 450 000 zł dla naszych Klientów

Poprzednie nabory KFS

Nasi Klienci