• Metody dotarcia do odbiorcy
  • Co? Kto? Po co?
  • Przykłady, relacje, porównania
  • Wzorzec śladu
  • Motywy slajdów
  • Modyfikacja układów
    • Elementy zastępcze
    • Tworzenie i modyfikacja układów
    • kopiowanie szablonów
    • opieranie się na wzorcu prezentacji
  • Dodawanie slajdów
  • Wypełnianie slajdu treścią
  • Przenoszenie slajdów
  • Modyfikacja treści
  • Obróbka graficzna tekstu
  • WordArt
  • Pole tekstowe
  • Wstawianie obiektów
    • Kształt
    • Grafika
    • Zdjęcia i obrazy
    • Wykres
    • Film
    • Diagramy
    • Tabela
  • Animacja
  • Animacje obiektów
  • Przejście
  • Pomijanie slajdów
  • Głosowe wpisywanie notatek
  • Czas trwania pokazu
  • Wyświetlanie prezentacji
  • Udostępnianie - zarządzanie dostępem

O tym kursie

Poznając program Prezentacje równolegle omówione będą najnowszych trendy,  problemy jakie można napotkać podczas prowadzenia prezentacji, w szczególności wersji on line. Spotkanie ma na celu  dostarczenie rozwiązań pozwalających na odpowiednie dopasowanie się do odbiorcy. Uczestnicy przygotują też własną prezentację testową. Szkolenie opiera się na szablonie firmowym zgodnie z którym powinny być przygotowywane prezentacje.


Profil odbiorcy

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które potrzebują  tworzyć atrakcyjne i rozbudowane prezentacje multimedialne, chcą swoją prezentacją skutecznie dotrzeć do odbiorcy z jasnym i klarownym przekazem.

Czego się nauczysz?

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak przygotować materiały, wprowadzać i formatować obiekty, poznają opcje programu Prezentacje Google.

 

  • Cyfrowy certyfikat NTG – honorowany na terenie całego kraju
  • Autorskie materiały szkoleniowe w formie elektronicznej
  • Gwarancja jakości szkolenia
  • Kontakt z trenerem po szkoleniu
  • Firma posiada wpis w Urzędzie Miasta Łodzi jako placówka kształcenia ustawicznego.

Firma NT GROUP Sp. z o.o. jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MICROSOFT.

Zachęcamy firmy do uzyskania możliwości dofinansowania na szkolenia oferowane przez naszą firmę. W obecnej chwili istnieją dwa sposoby dzięki którym możesz uzyskać dofinansowanie.

  • Szkolenia dofinansowane do 80% z funduszy europejskich  - Baza Usług Rozwojowych (BUR). Dofinansowanie dostępne jest dla wszystkich firm zatrudniających średniorocznie do 250 pracowników (maksymalnie średnie przedsiębiorstwo)
  • Szkolenia dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego  - dofinansowanie do 100%. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz kapitału.

Nasi pracownicy pomogą uzyskać dla Twojej firmy dofinansowanie. To naprawdę nie jest trudne. Jeżeli masz pytania  napisz lub zadzwoń do nas.

Zapraszamy!

 

Opinie
  • Brak dodanych opinii
Dodaj opinie
Cena netto
390.00 zł
Czas trwania (dni / godziny dydaktyczne): 2 d,10 h
Poziom trudności
Język Polski,
Język materiałów Polski,
Prowadzący Trener z kilkuletnim doświadczeniem w realizacji szkoleń z Googla,
Możliwe opcje szkolenia