Dzięki podpisaniu umowy z firmą Pearson VUE, już teraz w NT Group w Łodzi można zdawać międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne z branży IT firm takich jak Microsoft, HP, IBM, CompTIA i inne. Pearson VUE posiada na całym świecie ponad 3400 Autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych i jest liderem w przeprowadzaniu egzaminów dla branży IT.

Egzaminy przygotowywane są przez organizacje certyfikacyjne – np.: Microsoft. Zarejestrowany egzamin jest automatycznie, w zaszyfrowanej formie, ściągany z centrali Pearson VUE i rozszyfrowywany tylko na czas egzaminu. Rezultaty są ponownie szyfrowane i odsyłane do Pearson VUE, a stamtąd bezpośrednio do klientów. W związku z tym egzamin zdawany w naszym centrum, jest taki sam jaki można by zdawać na całym świecie w ośrodkach Pearson VUE. Właściwy certyfikat jest wydawany przez klienta i wysyłany na adres kandydata. Dzięki temu kandydaci na całym świecie otrzymują ten sam dokument.

Kandydaci, którzy zdecydują się podejść do egzaminów w naszym ośrodku, proszeni są o kontakt telefoniczny bądź elektroniczny z ośrodkiem w celu ustalenia konkretnego terminu egzaminu. Kontakt ten powinien nastąpić minimum 14 dni przed planowaną datą podejścia. Podczas egzaminu zdający ma do dyspozycji wysokiej jakości stanowisko komputerowe umiejscowione w sali egzaminacyjnej. Do egzaminu podchodzi tylko jeden kandydat, dzięki czemu przez cały czas trwania egzaminu panują komfortowe warunki egzaminacyjne.

UWAGA!

Osoby, które zamierzają zapisać się na egzamin bezpośrednio na stronie Pearson VUE, proszone są o uprzedni kontakt z ośrodkiem testowym NT Group Sp. z o.o. w celu ustalenia dostępnych terminów.
W pozostałych przypadkach NT Group nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania egzaminu w wybranym przez uczestnika terminie.

W przypadku dodatkowych pytań, wątpliwości lub ewentualnych zgłoszeń, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer  kom. 502 147 093 lub elektronicznego na adres: blewandowski@ntg.pl
Zgłoszenie możesz również wysłać przez formularz umieszczony na tutaj.

Zapraszamy!