Szkolenia biurowe

Uporządkowana, klarownie przedstawiona wiedza odnośnie podstawowych narzędzi biurowych: MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Access, MS Outlook, MS Power Point, inne

Autoryzowane szkolenia Microsoft

Jako certyfikowany partner realizujemy szkolenia zakończone egzaminem i certyfikatem Microsoft'u. Z nami odkryjesz potęgę drzemiącą w oprogramowaniu tej firmy.

Szkolenia miękkie dla IT

Szkolenie dla najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, którzy rozumieją jednocześnie potrzebę komunikacji i współpracy.

Oracle

Bazy danych bez tajemnic. Poznaj mechanizm funkcjonowania baz danych, język którym się z nimi skomunikujesz i wiele innych zagadnień, dzięki którym staniesz się ekspertem Oracle.

Linux

Ten system konkuruje skutecznie z systemami komercyjnymi. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia podstawowe i te dla zaawansowanych. Szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy.

Programowanie

Jeśli znasz już angielski najwyższa pora by poznać języki którymi "przemówisz" do komputerów tak by cię zrozumiały. A przy okazji: skorzystasz z wielu angielskich słówek których się juz nauczyłeś :)

Autoryzowane HPE

HPE dla profesjonalistów. Kto zna temat znajdzie wśród naszych autoryzowanych szkoleń coś dla siebie. Autoryzowani trenerzy to również gwarancja najwyższego poziomu kształcenia.

WatchGuard

Certyfikowane szkolenia z zakresu Watchguard-a. Po szkoleniu możesz podejść do międzynarodowego egzaminu w naszym centrum testowym KRYTERION

Szkolenia graficzne

Szkolenia graficzne czyli będzie kreatywnie, lecz również technicznie i narzędziowo :)

Szkolenia interpersonalne

Dzięki szkoleniom interpersonalnym między innymi dowiesz się z jakich powodów nie używać słowa "dlaczego". Poznasz i nauczysz się wykorzystywać swoje mocne strony :)

Szkolenia marketingowe

Dzięki tym szkoleniom skuteczniej sprzedasz swoje produkty bo lepiej zrozumiesz jak działa profesjonalny marketing. Także ten w sieci.

Szkolenia dla Banków

Przeznaczony dla sektora bankowego wachlarz profesjonalnych szkoleń, które podniosą kwalifikacje każdego profesjonalisty. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz to co Cię interesuje.

E-learning

Szkolenia z narzędzi projektowych

Cybersecurity

Licencjonowanie

Służba Zdrowia

Inne

Dla szkół