Szkolenia biurowe

Uporządkowana, klarownie przedstawiona wiedza odnośnie podstawowych narzędzi biurowych: MS Windows, MS Word, MS Excel, MS Access, MS Outlook, MS Power Point, inne

Autoryzowane szkolenia Microsoft

Jako certyfikowany partner realizujemy szkolenia zakończone egzaminem i certyfikatem Microsoft'u. Z nami odkryjesz potęgę drzemiącą w oprogramowaniu tej firmy.

Szkolenia miękkie dla IT

Szkolenie dla najlepszych fachowców w swojej dziedzinie, którzy rozumieją jednocześnie potrzebę komunikacji i współpracy.

Szkolenia graficzne

Szkolenia graficzne czyli będzie kreatywnie, lecz również technicznie i narzędziowo :)

Szkolenia interpersonalne

Dzięki szkoleniom interpersonalnym między innymi dowiesz się z jakich powodów nie używać słowa "dlaczego". Poznasz i nauczysz się wykorzystywać swoje mocne strony :)

Szkolenia marketingowe

Dzięki tym szkoleniom skuteczniej sprzedasz swoje produkty bo lepiej zrozumiesz jak działa profesjonalny marketing. Także ten w sieci.

Oracle

Bazy danych bez tajemnic. Poznaj mechanizm funkcjonowania baz danych, język którym się z nimi skomunikujesz i wiele innych zagadnień, dzięki którym staniesz się ekspertem Oracle.

Programowanie

Jeśli znasz już angielski najwyższa pora by poznać języki którymi "przemówisz" do komputerów tak by cię zrozumiały. A przy okazji: skorzystasz z wielu angielskich słówek których się juz nauczyłeś :)

WatchGuard

Certyfikowane szkolenia z zakresu Watchguard-a. Po szkoleniu możesz podejść do międzynarodowego egzaminu w naszym centrum testowym KRYTERION

Linux

Ten system konkuruje skutecznie z systemami komercyjnymi. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia podstawowe i te dla zaawansowanych. Szkolenia prowadzą doświadczeni trenerzy.

Autoryzowane HPE

HPE dla profesjonalistów. Kto zna temat znajdzie wśród naszych autoryzowanych szkoleń coś dla siebie. Autoryzowani trenerzy to również gwarancja najwyższego poziomu kształcenia.

Szkolenia dla Banków

Przeznaczony dla sektora bankowego wachlarz profesjonalnych szkoleń, które podniosą kwalifikacje każdego profesjonalisty. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz to co Cię interesuje.

E-learning

Szkolenia z narzędzi projektowych

Inne

Cybersecurity

Licencjonowanie