Skorzystaj  z ogromnych możliwości Microsoft 365 i sprawdź co go wyróżnia od klasycznego pakietu Office! 

 

Pytania o Microsoft 365

Aktywna subskrypcja usługi Microsoft 365, umożliwia stałą aktualizację i dostęp do najnowszych wersji aplikacji pakietu Office. W przypadku planów subskrypcji usługi uzyskuje się aplikacje Premium pakietu Office. Ponadto w ramach subskrypcji otrzymujesz dostęp do takich usług, jak przestrzeń dyskowa online w usłudze OneDrive.
Natomiast klasyczny pakiet MS Office  oferowany jest w ramach jednorazowego zakupu i obejmuje aplikacje do użytku wyłącznie na jednym komputerze. Dodatkowo aplikacje nie są aktualizowane automatycznie, aby uzyskać najnowszą wersję należy ponownie zakupić pakiet Office. 
Dostęp do subskrypcji Microsoft 365 możliwy jest w rozliczeniu miesięcznym lub rocznym, natomiast w przypadku MS Office to koszt jednorazowy. Warto jednak pamiętać, że aktualne wersje aplikacji będą dostępne po ponownym zakupie pakietu.  
Tak. Możesz kupić wersje programów Word, Excel i PowerPoint dla komputerów Mac lub PC. Możesz również dokonać jednorazowego zakupu albo uzyskać subskrypcję aplikacji Visio lub Project dostępnej tylko dla komputerów PC.  
Tak. Utworzone przez Ciebie dokumenty należą wyłącznie do Ciebie. Możesz przechowywać je online w usłudze OneDrive lub lokalnie na komputerze. 
Subskrypcja daje możliwość bezpiecznego przechowywania plików w chmurze. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby mieć dostęp do plików z dowolnego urządzeni. Praca w aplikacji online pozwala na współpracę wielu osób nad tym samym plikiem, a wprowadzone zmiany przez użytkowników będą od razu widoczne.
W aplikacjach usługi M365 oraz pakietów Office 2019, Office 2016, Office 2013 można otwierać dokumenty bez podejmowania dodatkowych działań. 
Nie trzeba mieć połączenia z Internetem, aby używać aplikacji pakietu Office, takich jak Word, Excel i PowerPoint, ponieważ są one w pełni zainstalowane na komputerze. Dostęp do Internetu jest niezbędny, aby zainstalować i aktywować najnowsze wersje pakietów Office i wszystkie plany subskrypcji usługi M365. Dostęp do Internetu jest również niezbędny do korzystania z plików zapisanych w usłudze OneDrive, o ile nie zainstalowano aplikacji klasycznej OneDrive. Należy także regularnie łączyć się z Internetem, aby aktualizować pakiet Office i korzystać z automatycznych uaktualnień. 
Aby zainstalować usługę Microsoft 365 lub pakiet Office zakupiony jednorazowo, wejdź na stronę accounts.microsoft.com  na komputerze, na którym chcesz zainstalować pakiet Office. Zaloguj się za pomocą konta Microsoft, którego użyto do zakupu lub które skojarzono z subskrypcją bądź produktem zakupionym jednorazowo, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. 
Przez cały okres subskrypcji możesz bezpłatnie kontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc dotyczącą problemów technicznych albo subskrypcji i rozliczeń. 
Aktywni subskrybenci usługi M365 są zawsze uprawnieni do otrzymywania najnowszych wersji aplikacji pakietu. Z chwilą pojawienia się nowej wersji dostaniesz powiadomienie o możliwości wykonania aktualizacji. 

Zalety

Nie jest potrzebny dostęp do internetu
Możesz płacić w niskich miesięcznych ratach
Dodawaj i odejmuj użytkowników
Jedna licencja - 15 instalacji