- Pierwsze kroki
- Nawigacja
- Wykorzystywanie warstw/poziomów
- Export/import danych
- Tworzenie obiektów/elementów
- Narzędzia selekcji
- Modyfikacja obiektów/elementów
- Odczytywanie danych
- Właściwości
- Opisy (teksty i wymiarowanie)
- Bloki
- Technologia OLE
- Drukowanie/Opcje drukowania
Moduł ten dedykowany jest dla osób pracujących lub uczących się, zajmujących się architekturą, inżynierią i konstrukcją, pragnących certyfikować swoje umiejętności w zakresie pracy w dwóch w dwóch wymiarach w środowisku CAD, międzynarodowym certyfikatem. Moduł przeznaczony jest również dla osób spoza sektora technicznego, które chcą uzyskać certyfikat ECDL CAD.
Zaliczenie egzaminu z tego modułu potwierdza następujące kompetencje kandydata:
- Umiejętność obsługi aplikacji do tworzenia i zapisywania rysunków 2D, ich importowania i eksportowania.
- Korzystanie z warstw i poziomów.
- Tworzenie obiektów i elementów, wykorzystanie narzędzi wyboru i selekcji, przetwarzanie obiektów i elementów.
- Umiejętność korzystania z komend zapyta do pomiaru odległości, kąta i powierzchni.
- Ustawianie i modyfikowanie ustawień, tworzenie i modyfikowanie tekstu i wymiarowania.
- Korzystanie z bloków i komórek, tworzenie, modyfikacja oraz korzystanie z bibliotek symboli, linków do obiektów oraz obiektów osadzonych.
- Przygotowanie rysunków do wydruku lub plotowania.
W cenę szkolenia wliczony jest:
- Certyfikat Microsoft
- Autoryzowane materiały szkoleniowe w formie elektronicznej bądź papierowej
- Gwarancja jakości szkolenia
- Materiały szkoleniowe, notatnik, długopis
- Kontakt z trenerem po szkoleniu
- Kawa, herbata, słodki poczęstunek
- Obiad
Firma jest Autoryzowanym Ośrodkiem Szkoleniowym MICROSOFT Silver Learning
Możesz u nas podejść do egzaminu Pearson VUE
Zachęcamy firmy do uzyskania możliwości dofinansowania na szkolenia oferowane przez naszą firmę. W obecnej chwili istnieją dwa sposoby dzięki którym możesz uzyskać dofinansowanie.
- Szkolenia dofinansowane do 80% z funduszy europejskich - Baza Usług Rozwojowych (BUR). Dofinansowanie dostępne jest dla wszystkich firm zatrudniających średniorocznie do 250 pracowników (maksymalnie średnie przedsiębiorstwo)
- Szkolenia dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - dofinansowanie do 100%. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa oraz kapitału.
Nasi pracownicy pomogą uzyskać dla Twojej firmy dofinansowanie. To naprawdę nie jest trudne. Jeżeli masz pytania napisz lub zadzwoń do nas.
Zapraszamy!
![]() |
![]() |
Brak dodanych opinii