Szkolenie „Szyte na miarę”

 

W ofercie naszych usług znajdziecie Państwo tzw. „szkolenia szyte na miarę” jest to podpozycja dla firm, z którymi współpracujemy pozwalająca na dostosowanie naszych szkoleń do Państwa potrzeb, wymogów i oczekiwań.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze specyfikę Państwa pracy, branżę w której działacie oraz przede wszystkim efekt, który chcielibyście Państwo osiągnąć.  Działając na rynku szkoleniowym od prawie 20 lat, nauczyliśmy się, że dobre szkolenie to takie, które przyniesie maksimum korzyści naszym klientom, aby to osiągnąć nie wystarczy realizacja standardowo opracowanych zagadnień, należy przyjrzeć się potrzebom klienta i podjąć działania zmierzające do ich relacji. Oferujemy Państwu możliwość wypływania na program szkoleniowy, czuwając jednak nad tym aby wprowadzone modyfikacje zmierzały do realizacji zamierzonych efektów.

Przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia „szytego na miarę” dzieli się na kilka etapów i jest bardziej złożone, niż zamówienie standardowego szkolenia. Wymaga czasu i większego zaangażowania z Państwa strony, co w przypadku gotowych programów ogranicza się do minimum. Jeżeli jesteś zainteresowany propozycją takiego szkolenia zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Twój opiekun przedstawi Ci zakres takiego szkolenia. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!