Microsoft 365 to hostowana usługa udostępniana w chmurze, która łączy popularne aplikacje pakietu Office, możliwości chmury i zaawansowane zabezpieczenia. Stworzona po to, aby ułatwić pracę w znanych aplikacjach biurowych korzystając z przeglądarki internetowej i zawsze mieć dostęp do ważnych plików.

Użytkownicy otrzymują dostęp do profesjonalnego konta e-mail, wideokonferencji, udostępniania plików oraz zespołowego tworzenia dokumentów m.in. w MS Excel czy MS Word i ich udostępniania, a także do całego szeregu aplikacji chmurowych. 

Jesteśmy partnerem Microsoft już blisko 20 lat. Zatrudniamy kompetentnych ludzi z doświadczeniem, a wszystko po to żeby dobrać  / doradzić i wdrożyć odpowiednią licencję Microsoft 365 w Twojej firmie. Zaufaj nam, a dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze. Możesz u nas kupić Microsoft 365, nasi pracownicy pomogą w doborze Offica 365 czy innej aplikacji z rodziny Microsoft 365.  Na pytanie gdzie kupić O365? Lub komu zlecić wdrożenie O365? Odpowiedź już znasz! Po zakupie pomożemy we wdrożeniu i przeszkoleniu pracowników z O365.

Zacznij wygodnie pracować z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie! 

Skontaktuj się z naszym Doradcą: Stanisław Czapnik 503 141 093 lub Piotr Janicki  605 072 700 e-mail: cloud@ntg.pl 

 

Wybierz kategorię 

Platforma Microsoft 365 to zawsze aktualne wersje klasyczne i internetowe aplikacji pakietu Office: Word, Excel i PowerPoint. To możliwość przechowywania oraz udostępniania plików poprzez korzystanie z przestrzeni dyskowej w chmurze w usłudze OneDrive.

Usługa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które często są poza biurem i cenią sobie komfort pracy z nowoczesnymi narzędziami dostępnymi w Microsoft 365.

Wybierz odpowiednie rozwiązanie i pracuj jak profesjonaliści! 

Microsoft 365 Business

Microsoft 365 Business to plany skierowane do firm, które umożliwiają obsługę maksymalnie 300 użytkowników. Dostępne plany pozwalają na wybór odpowiedniego pakietu w zależności, który wybierzesz otrzymasz dostęp do aplikacji których potrzebujesz.

 • Microsoft 365 Business Basic  (dawniej Office 365 Business Essentials)
 • Microsoft 365 Apps for Business (dawniej Office 365 Business)
 • Microsoft 365 Business Standard (dawniej Office 365 Business Premium)
 • Microsoft 365 Business Premium (dawniej Microsoft 365 Business )

Porównaj dostępne plany odpowiadające Twojej firmie

Microsoft 365 to platforma, w której połączono najpopularniejsze aplikacje MS Office z zaawansowanymi usługami w chmurze, które pozwala na wygodną pracę oraz ochronę danych biznesowych przechowywanych na różnych urządzeniach.  

Porównaj różne plany zaprojektowane z myślą o Tobie: 

 • Microsoft 365 Family (dawniej Office 365 Home) 

 • Microsoft 365 Personal (dawniej Office 365 Personal) 

 • Office Home & Student 2019 

 • Office Home & Business 2019  

Porównanie wersji

Microsoft 365 Education to pakiet narzędzi, które ulepszą współpracę w klasie i szkole. Pozwala komfortowo i bezpiecznie pracować nad codziennymi zadaniami w pracy indywidualnej oraz zespołowej.  

Odkryj wersję odpowiadającą Twoim wymaganiom! 

Plany do wyboru: 

 • Microsoft 365 A1 (usługa bezpłatna)* 
 • Microsoft 365 A3 
 • Microsoft 365 A5 

*Wersja A1 jest bezpłatnym pakietem dla instytucji edukacyjnych takich jak:   

 • szkoły  

 • przedszkola  

 • muzea  

 • biblioteki  

 • biura administracyjne instytucji edukacyjnych.  

Porównaj dostępne plany

Skorzystaj  z ogromnych możliwości Microsoft 365 i sprawdź co go wyróżnia od klasycznego pakietu Office! Czytaj dalej

Zakup pakietu Microsoft 365 to zaledwie pierwszy krok na drodze do pełnej implementacji tego niezwykle użytecznego narzędzia w Państwa firmie. Z nami nie tylko "przejdziecie" bezproblemowo tę drogę, ale też zaoszczędzicie pieniądze oraz czas. Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z naszą firmą zaczniemy od dogłębnej analizy waszego obecnego  środowiska pracy, waszych indywidualnych potrzeb i celów, które chcecie osiągnąć używając Microsoft 365. Następnie doradzimy najbardziej korzystny wariant usługi. W dalszych krokach zajmiemy się instalacją pakietu oraz bezpieczną migracją wszystkich Państwa danych. Kolejny, kluczowy etap to przeszkolenie wszystkich pracowników i tu wyprzedzamy konkurencję bo od 20 lat prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem najwyższej klasy specjalistów. Ci specjaliści są do Państwa dyspozycji również na ostatnim etapie wdrożenia. Etapie, który tak naprawdę nigdy się nie kończy bo jest nim stała opieka i doradztwo.

Gwarantujemy pełny sukces!

Oferujemy też możliwość przetestowania M365 całkowicie za darmo przez 30 dni dla 25 użytkowników.

Poznaj ofertę szkoleń NT Group, które pomogą Ci rozwinąć umiejętności z obszaru aplikacji, które oferuje usługa Microsoft 365. Pamiętaj, że lepsze zrozumienie wykorzystywanych systemów i narzędzi pozwala na osiągnięcie wyższej wydajności w pracy i uniknięcie błędów.  

Poznaj nasze szkolenia:

Szkolenia autorskie: 

Szkolenia autoryzowane Microsoft: 

Nie znalazłeś odpowiedniego szkolenie?  Nie jesteś pewien czy dokonasz słusznego wyboru? 

Skontaktuj się z nami: 507039554  lub szkolenia@ntg.pl

Usługa Microsoft 365 Enterprise jest ofertą przeznaczoną dla dużych przedsiębiorstw i korporacji (bez limitu użytkowników).

Łączy w sobie korzyści wynikające z funkcjonalności:

 • planu  Office 365 Enterprise
 • prawa do aktualizacji do Windows 10 Enterprise
 • pakietu Enterprise Mobility + Security

Dzięki tym korzyściom jest  doskonałym rozwiązaniem dla wymagających użytkowników, ceniących swój czas pracy i bezpieczeństwo.

Jako kompleksowa Usługa dla biznesu, Microsoft 365 Enterprise daje możliwość pracy z dowolnego miejsca i z każdego urządzenia stacjonarnego czy mobilnego.

Usługa przede wszystkim skierowana jest do użytkowników, którzy chcą wzbogacić swoją kreatywność, cenią przejrzystą komunikację ze współpracownikami ale także kładą nacisk na bezpieczeństwo i kontrolę.

 • Microsoft 365 Enterprise E3
 • Microsoft 365 Enterprise E5

 

Kup O365 i zamów wdrożenie