Aktualności strzałka dół
Rozmiar czcionki

Rozmiar czcionki:   A   A   A

1IV edycja ShareCon365 - dwa miasta!

5 października 2017

16 października 2017 – Microsoft Polska, Warszawa

19 Października 2017 - Fujitsu Polska, Łódź

ShareCon365 to spotkanie pasjonatów technologii i entuzjastów platformy SharePoint, Office365 i Azur. IV edycja naszego wydarzenia odbędzie sięw październiku i po raz pierwszy zagości w dwóch miastach w Polsce. Tradycyjnie sympatycy technologii spotkająsięw Warszawie w siedzibie głównej Microsoft Polska i po raz pierwszy w Łodzi w siedzibie Fujitsu Polska.

 

O ShareCon365: Co roku wkładamy wiele pracy i pasji by wykłady podczas ShareCon365 były atrakcyjne dla zgromadzonych uczestników. Jako osoby na co dzieńpracujące na stanowiskach technicznych, dobrze wiemy, że nasi słuchacze oczekująkonkretnej, merytorycznej wiedzy i rzeczowych odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Równieżpodczas tegorocznej IV edycji ShareCon365 zarówno w Warszawie jak i w Łodzi będzie bardzo konstruktywnie i wartościowo. To wszystko za sprawąnaszych prelegentów - topowych Microsoft MVP i ekspertów IT, którzy podzieląsięswojąwiedzą, przemyśleniami i opowiedząo najlepszych praktykach w pracy z narzędziami Microsoft.

 

Cel wydarzenia:

Celem ShareCon365, który przyświeca nam od początku, jest zjednoczenie specjalistów pracujących, na co dzieńw technologii SharePoint i z chmurowymi rozwiązaniami Microsoft, oraz umożliwienie im podzielenia sięich wiedząi doświadczeniami. Tym samym ShareCon365 wspiera działalnośćlokalnego Community i jednoczy wszystkich sympatyków technologii Microsoft w Polsce. Zasady:

 

Konferencja ShareCon365 jest działalnościąnon-profit, która finansowana jest wyłącznie dzięki wsparciu sponsorów.

 

Wstęp dla uczestników jest bezpłatny, obowiązuje rezerwacja miejsc:

WARSZAWA http://www.sharecon365.pl/events/sharecon365-2017/

ŁÓDŹ http://www.sharecon365.pl/events/sharecon365-2017-lodz/#description_hook

Więcej informacji na temat wydarzenia:

www.sharecon365.pl

www.facebook.com/ShareCon365/

twitter.com/sharecon365

ZAPRASZAMY:)

pracujemy dla
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje podaj swój e-mail: